info@greenzone.com.tr
Telefon: +90(532)5648509
GAZİEMİR/İZMİR

Hakkımızda

Greenzone , uzun yıllardır medikal üretim sektöründe  kazandığı tecrübesini temiz oda projeleri tasarlamak ve inşa etmek üzere kurmuş, GMP sertifikasyonu konusunda uzmanlaşmış güçlü bir firmadır. Tedarik ettiği paneller ile iklimlendirme ve bina otomasyonu konusunda müşterilerine kaliteli hizmetler sunmaktadır.

Greenzone olarak özel sektör ve devlet için anahtar teslim projeler konusunda hizmetler sunmaktayız. Kıdemli yönetici ve personelden oluşan ekibimiz, çalışmalarımıza dinamik bir perspektif kazandırmaktadır. Çalışmalarımızı planlarken müşterilerimizi dinleyip anlayarak ihtiyaçlara göre çalışma detaylarımızı belirleriz. Projenin başarılı olması, planlama ve geliştirme aşamasında müşterimizle kuracağımız yakın diyalog ve birlikte çalışmaya bağlıdır. Bu sebeple Greenzone, anahtar teslim proje boyunca tasarım, koordinasyon, yapının gözden geçirilmesi, tesisisin devreye sokulması ve işletmeye başlaması gibi süreçler konusunda uzman ekipler ile destek sunar.

Firma bünyemizde çalışan mekanik, elektrik, yapısal ve mimari konularında uzman mühendisler sorunların tespitinde ve çözümünde yardımcı olurlar. Sorunlara inşa öncesi kesin çözümler sunarak, müşterinin karar verme sürecine tam destek verilir. Dünya çapında uzmanlarla ve konusunda tecrübeli alt yüklenicilerle çalışmak Greenzone’un temel prensiplerindendir.

Ekiplerimiz, personel ve malzemenin sorunsuz bir şekilde bir araya getirilmesi konusunda tam müşteri memnuniyeti sağlar. Proje’nin başından sonuna kadar “mazeretsiz kabul edilemez” yaklaşımı ile çalışmaktayız.

Hakkımızda